کاربران محترم حتماً بخونید:

ضمن عرض ادب و تبریک سال نو از شما دعوت میکنیم متن زیر را با کمال دقت مطالعه فرمایید.
سیستم های مدیریت هاست و خدمات بصورت یک اتوماسیون کامل طراحی شده و بجز بخش پشتیبانی 95 درصد کارها بصورت خودکار صورت میگیره.
در طی سالهای گذشته تا به امروز سعی کردیم بیشترین آزادی عمل رو به کاربرامون بدیم و از سخت گیریهای سیستم مدیریت بکاهیم. و تنها هدف از این کار نشان دادن حسن نیت ما به شما عزیزان بود.

همونطور که مستحضرید در صورتی که نظم در کاری وجود نداشته باشه، هرگونه سیستم سازی و برنامه ریزی به هر روشی بی فایده خواهد بود و اون کسب و کار محکوم به شکسته.

متأسفانه همین بی نظمی در سیستم ما هم آشکار شده و امروز که آخرین روز سال 96 هست، واقعا ما رو با یک بحران مالی شدیدی مواجه کرده و مطالبات زیادی باقی مونده و مشتریان هم پاسخگو نیستند.

لذا تصمیم بر این شد که از سال جدید، تعارفات رو کنار بگذاریم و طبق سیستم مدیریتی و کاملا اتوماسیون پیش بریم. دقیقا مثل سایت های همکارانمون که سالهاست به همین روال پیش میرن و بسیار هم موفق هستن.

در همه جای دنیا از یک دیتاسنتر گرفته تا خرده فروشان هاست و دامنه و خدمات... همگی بصورت Prepaid یا پیش پرداخت عمل میکنند. و اصولا سیستم فروش و خدمات اینترنتی با همین اصل پیش میره.

لذا آزاد وب هم از این قائده مستثنی نبوده و از این پس به همین ترتیب عمل خواهد شد. زیرا عمل نکردن ما با این روش باعث پاره شدن زنجیره حسابرسی ها و ارائه خدمات منظم و در نتیجه تعطیلی این کسب و کار خواهد شد.

بنابراین اتفاقی که میافته از این قراره:

1- کلیه مشتریان هاست، موظفند روزانه به پنل مشتریان آزاد وب سر زده و از اخبار و اطلاعیه ها مطلع گردند. زیرا در توان ما نیست که برای هر نوع تغییراتی به تک تک کاربران پیام ارسال نموده و آنها را با خبر سازیم. البته اخبار از طریق ایمیل نیز به دستتان خواهد رسید.
2- کلیه مشتریان موظفند سرویس ها و خدمات خود را تا زمان تاریخ سررسید فاکتور که در پنل هر مشتری موجود است، پرداخت نمایند. زیرا در صورت عدم پرداخت بموقع صورتحساب، سرویس مربوطه بصورت خودکار قطع میگردد.
3- در کلیه صورتحسابهای معوقه به صورت روزشمار 1 درصد جریمه تأخیر بصورت خودکار اعمال خواهد شد.
4- در سال جدید با توجه به افزایش نرخ ارز، قیمت کلیه سرویس ها و خدمات دستخوش تغییراتی خواهند شد.
5- کلیه سرویس ها و خدمات شامل مالیات بر ارزش افزوده بوده و در این خصوص هیچگونه کسر هزینه یا تخفیفی اعمال نخواهد شد.
6- با توجه به دستور مستقیم پلیس فتا، کلیه مشتریان قدیم و جدید می بایست نسبت به تکمیل پروفایل خود جهت احراز هویت در پنل کاربری خود اقدام نمایند. مسئولیت هر گونه کوتاهی در این خصوص و عواقب پس از آن متوجه کاربر خواهد بود.
7- پشتیانی هاست و مشاوره خرید تنها از طریق ارسال تیکت در پنل کاربری مقدور میباشد.
8- پرداخت اقساطی تنها شامل سفارشات طراحی سایت خواهد بود.
9- چنانچه هاست را از ما تهیه نموده اید، این مرکز فقط پشتیبانی مشکلات مربوط به سرور و هاست را بر عهده دارد. و مشکلات احتمالی سایت های مشتریان به خودشان مربوط می باشد. البته می توانید با استفاده از خدمات متنوع ما در بخش سرویس ها، خدمات مورد نظرتان را سفارش دهید.
10- تهیه نسخه پشتیبان بصورت خودکار ماهانه و هفتگی صورت میپذیرد. اما تهیه نسخه پشتیبان به روز، بر عهده کاربر می باشد. با اینحال ما در خصوص سالم بودن نسخه های پشتیبان هیچ مسئولیتی را نمی پذیریم.
11- سرویس هایی که بیشتر از سه ماه تعویق در پرداخت داشته باشند بصورت کامل از روی سرور حذف می گردند.
12- از این پس هر سه ماه یک بار در بین مشتریان فعلی و جدید سایت یک قرعه کشی صورت میگیرد و جوایزی از بین سرویس های موجود یا کد تخفیف اعطا خواهد شد.

در صورت تغییرات بیشتر متعاقبا در همین بخش ویرایش و اعلام خواهد شد.
امیدواریم با تغییرات فوق در سرویس دهی بهتر از پیش عمل نماییم و رضایت شما عزیزان را نیز جلب کنیم.
با آرزوی سالی خوش و پر از موفقیت برای شما بزرگواران.
مدیریت آزاد وبWednesday, March 21, 2018

« بازگشت