افزوده شدن درگاه بانک سامان

نظر به درخواست های متعدد کاربران جدید که در حین پرداخت از درگاه واسط دچار سردرگمی شده و یا سلب اعتماد انها می شد، اقدام به راه اندازی درگاه بانک سامان نمودیم و از هم اکنون این درگاه پرداخت آماده ... بیشتر »

2017/10/17
سرویس های جدید

سلام و عرض ادب خدمت شما کاربران گرامی. در بخش سرویس های آزاد وب، خدمات جدیدی اضافه شده که پیشنهاد میکنیم حتماً دیدن فرمایید این سرویس ها بصورت کاربرد آسان تهیه شده و کاربر نیاز به انجام هیچ ... بیشتر »

2017/10/12
ارتقاء سیستم WHMCS به آخرین نسخه

ضمن عرض سلام خدمت کاربران محترم.
در حال ارتقاء سیستم WHMCS هستیم و ممکن است در طی یکی دو روز آینده اختلالاتی را شاهد باشید.

بروزرسانی و ارتقاء حداکثر طی دو سه روز آینده به اتمام خواهد رسید.

2017/09/23
سرور جدید فرانسه

با توجه به بالا رفتن تعداد سایت های میزبانی شده در آزاد وب و با هدف ایجاد بستری امن و با کیفیت برای مشتریان عزیزمان، سرور جدیدی از کشور فرانسه تهیه گردید و انتقالات راس ساعت 12 امشب انجام خواهد ... بیشتر »

2017/08/08
سرور جدید آلمان

ضمن تبریک عید سعید فطر به اطلاع میرساند: با توجه به تماس های مکرر کاربران در خصوص قوانین دست و پاگیر کپی رایت، تصمیم گرفتیم مجدداً اطلاعات را از انگلیس به آلمان انتقال دهیم. در حال حاضر عملیات ... بیشتر »

2017/06/26
پایان انتقال سرور به انگلیس

طبق اعلام قبلی کلیه سایتها به سرور جدید منتقل شده و از ساعات آینده ضمن چک کردن صحت دی ان اس ها اقدام به بروزرسانی و آپدیت سایت های خود نمایید.چنانچه مشکلی در سایتتان دارید از طریق تیکت اطلاع ... بیشتر »

2016/11/28
مهاجرت به سرور اختصاصی انگلستان

با سلام خدمت شما مشتریان عزیز، به اطلاع میرساند با توجه به زیاد شدن کاربران، تصمیم به تهیه سرور اختصاصی از یکی از بهترین سرویس دهندگان کشور انگلستان گرفتیم و کلیه سایتها نیز امشب منتقل ... بیشتر »

2016/11/27
مهاجرت به OVH

با سلام خدمت کاربران عزیز:همانگونه که مستحضرید چندی پیش به دیتاسنتر هتزنر منتقل شدیم ولی از آنجاییکه این دیتاسنتر هیچگونه مسئولیت و امکاناتی در قبال حملاتی از قبیل DDOS و از این دست به عهده ... بیشتر »

2016/05/08
انتقال سرور

با سلام خدمت کاربران گرامی دیتاسنتر MyLoc بدلیل قوانین سختگیرانه ای که داشت نتوانستیم بیشتر از این شرمنده کاربرانمان شویم. لذا سرور به دیتاسنتر Hetzner آلمان منتقل شد.بدلیل انتقال سخت افزاری سرور و ... بیشتر »

2016/03/05