Aug 8th سرور جدید فرانسه

با توجه به بالا رفتن تعداد سایت های میزبانی شده در آزاد وب و با هدف ایجاد بستری امن و با کیفیت برای مشتریان عزیزمان، سرور جدیدی از کشور فرانسه تهیه گردید و انتقالات راس ساعت 12 امشب انجام خواهد ... بیشتر »

Jun 26th سرور جدید آلمان

ضمن تبریک عید سعید فطر به اطلاع میرساند: با توجه به تماس های مکرر کاربران در خصوص قوانین دست و پاگیر کپی رایت، تصمیم گرفتیم مجدداً اطلاعات را از انگلیس به آلمان انتقال دهیم. در حال حاضر عملیات ... بیشتر »

Nov 28th پایان انتقال سرور به انگلیس

طبق اعلام قبلی کلیه سایتها به سرور جدید منتقل شده و از ساعات آینده ضمن چک کردن صحت دی ان اس ها اقدام به بروزرسانی و آپدیت سایت های خود نمایید.چنانچه مشکلی در سایتتان دارید از طریق تیکت اطلاع ... بیشتر »

Nov 27th مهاجرت به سرور اختصاصی انگلستان

با سلام خدمت شما مشتریان عزیز، به اطلاع میرساند با توجه به زیاد شدن کاربران، تصمیم به تهیه سرور اختصاصی از یکی از بهترین سرویس دهندگان کشور انگلستان گرفتیم و کلیه سایتها نیز امشب منتقل ... بیشتر »

May 8th مهاجرت به OVH

با سلام خدمت کاربران عزیز:همانگونه که مستحضرید چندی پیش به دیتاسنتر هتزنر منتقل شدیم ولی از آنجاییکه این دیتاسنتر هیچگونه مسئولیت و امکاناتی در قبال حملاتی از قبیل DDOS و از این دست به عهده ... بیشتر »

Mar 5th انتقال سرور

با سلام خدمت کاربران گرامی دیتاسنتر MyLoc بدلیل قوانین سختگیرانه ای که داشت نتوانستیم بیشتر از این شرمنده کاربرانمان شویم. لذا سرور به دیتاسنتر Hetzner آلمان منتقل شد.بدلیل انتقال سخت افزاری سرور و ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution